Praktické služby

Veřejné WC

V přízemí centra Břeclove jsou k dispozici veřejné toalety za poplatek 10,- Kč, který nám umožňuje Zlepšení čistoty na toaletách a eliminaci osob, které by zneužívaly toalety na úkor zákazníků centra - praní oděvů, denní hygiena, užívání a distribuce omamných látek.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Bezbariérové WC

V přízemí centra Břeclove se nachází bezbariérové WC osazené Eurozámkem na Euroklíč, který je evropským standardem pro TP, ZTP, ZTP/P.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Bankomat

Vně budovy centra Břeclove jsou umístěny 3 bankomaty. Na jihovýchodní straně budovy u vstupu do supermarketu Albert jsou umístěny bankomaty MONETA Money Bank a AirBank. Na severozápadní straně budovy je umístěn bankomat Komerční banky.

Foto služby

V centru Břeclove můžete využít kvalitních fotoslužeb, ať už si chcete nechat vyvolat snímky či pořídit pasové fotografie. Fotografia se nachází v přízemí centra, vstup má z vnější strany z ulice J. Palacha.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Klíčová služba

Klíčové centrum Vališ zajišťuje kopírování klíčů i autoklíčů s čipem na počkání včetně prodeje veškerého zámkařského zboží. Klíčové centrum nabízí rezidentům v Břeclavi i nouzové zámečnické služby a servis. Službu naleznete v přízemí centra Břeclove.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Krejčovství

Ve druhém patře centra Břeclove se nachází krejčovství s nabídkou šití sukňových i kalhotových kostýmkům ale i kostýmků pro volný čas. Krejčovství dále šije na zakázku saka, halenky, kabáty i společenské, plesové, letní, maturitní, svatební, večerní šaty. Krejčovství provádí i opravy, zkracování a jiné úpravy všech druhů oděvů a textilního zboží.

Krejčovství přijímá i speciální požadavky na šití tanečních kostýmů, oděvních doplňků, povlečení, potahů, aj. Krejčovství v centru Břeclove šije i firemní kostýmy, šaty a uniformy. Šijí také kostýmy a šaty i pro taneční soubory pro různá vystoupení.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Čistírna

V přízemí centra Břeclove se nachází čistírna s nabídkou čištění oděvů do 24 hodin i expresního čištění do 90 min. Mimo čištění nabízí rychločistírna i profesionální žehlení.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Lékárna

Pokud budete potřebovat vyzvednout léky či se jen poradit, k dispozici vám je lékárna BENU v přízemí centra Břeclove.

Zobrazit na mapě obchodního centra

Wifi

I u nás budete online. V centru Břeclove pro vás připravujeme wifi zdarma.

Prodejní automaty

Svačinové, nápojové a prodejní automaty se sortimentem značek Cafe+co DELIKOMAT a produktů CBD se nachází v přízemí centra.